דף הבית  פתיחת חשבון   
 
       
 

 

פלטפורמת המסחר  TransAct At  הינה פלטפורמת מסחר המותאמת באופן אידיאלי לסוחרי יום פעילים באסטרטגיית ה-"סקלפינג" (scalping - אסטרטגיית מסחר שמטרתה להפיק הרבה רווחים קטנים בתנועות קצרות). הפלטפורמה מציעה גישה ל: EUREX, CBOT, CME ו- EUREX US ובקרוב תאפשר גישה גם לשווקים נוספים.

 

סרטון הדגמה

 

פלטפורמת TransAct At לסוחרים פעילים הינה תוכנת מסחר המייעלת ומפשטת את המסחר ומותאמת באופן מושלם לסוחרים באסטרטגיית ה- scalping ולסוחרי פוזיציות.
בהתבסס על מודל התוכנה של YesTrader, מציעה TransActAt גישה לשירות המשולב של TransAct, פונקציית תמיכה המוקדשת אך ורק למתן נקודת קשר למומחים, עבור סוחרים אשר מחפשים את מקצועני TransAct לקבל תמיכה טכנית ותמיכה בנושאי מסחר.

 

ספר הברוקר של TransAct הינו פלטפורמת המסחר, מרובת החשבונות, לברוקרים של TransAct ספר הברוקר מאפשר למשתמשים שימוש בתפריטים נפתחים, ידידותיים למשתמש, וכן שימוש במילות מפתח על מנת לעקוב אחר פעילות המסחר של עד 300 לקוחות, התאמת חשבונות ומאפייני סיכון. וכל זאת בזמן אמת !

 

TransActAt הינה פלטפורמת מסחר באופציות, יעלה, פשוטה וניתנת להתאמה אישית, אשר נבנתה לסטנדרטים הקשוחים של "סקלפרים" (סוחרים באסטרטגיית ה- scalping) פעילים, פורסי שווקים פנימיים, סוחרי ארביטרז' ופוזיציות. TransActAt פותחה ומממשיכה להיבחן ע"י סוחרי הבית, המקצוענים של החברה.

 

 

  TransAct At מציעה:

  • התאמה ל-"סקלפרים" כבדים !
  • זרימה וביצועים מהירים !
  • כל השווקים העיקריים בפלטפורמה אחת !
  • ניהול של עד 300+ חשבונות מקבילים עם ספר הברוקר של TransAct.
  • דמו "חי" על e-mini S&P500 ו- Euro Fx CME
  • חינם לסוחרים פעילים !

המסך הליניארי של   TransAct At

 

גרסת ניסוי בזמן אמת, עם מחירים אמיתיים על e-mini S&P500 ו- Euro Fx CME ניתנת בחינם לכל סוחר.

לקבלת דמו בחינם


© EZ-Futures, Ltd.   |  info@ez-futures.co.il  

      כתב ויתור: קיים סיכון בלתי מבוטל במסחר באופציות עתידיות. ביצועי העבר אינם מעידים על תוצאות עתידיות.