דף הבית  פתיחת חשבון   
 
       
 

במקום להציע פתרון איטי, עם בעיות אי יציבות וחסר תחושה של מסחר בלחיצה אחת , אנחנו משתמשים בפתרונות מקצועיים לאיכות טובה ביותר.
פלטפורמות המסחר שלנו המוצעות ללקוחות מעוצבות על ידי המובילים בתעשית פתרונות התוכנה למסחר
EZ-FUTURES מציעים לסוחר הפעיל, את פלטפורמות ה- TradeMaven וה- J-Trader  שנוצרה על ידי Patsystems.
אם אינך מכיר את פלטפורמות המסחר ורגיל לממשקי רשת שיגרתיים המוצעים על ידי רוב הברוקרים, תשמח לדעת שהפלטפורמות הרשומות מטה מקבלות נתונים של זמן אמת , ומאפשרות לך לראות הצעות עד הרגע האחרון.
היתרון של הפלטפורמות היא היציבות, קלות השימוש, מאפיינים משופרים ובצוע הזמנות במהירות של עד פי 50 מהזמן של אתר אינטרנט.
עד שאתה מקיש על כפתור ה- submit  בטופס הזמנה של אתר רשת וממתין לדף הבא להיטען, אתה יכול להכנס ולצאת לפלטפורמת המיסחר, פעמיים !
הפלטפורמה מציעה מצב עבודה לא מקוון, שמאפשר למשתמש הקצה לקבל תחושה לפלטפורמה, קודם למסחר בפועל.

לסוחרים המעוניינים למכן את תוכניות המיסחר שלהם או להעביר אותם מהמערכת האוטומטית הנוכחית שלהם למרעכת יציבה יותר ולעמלות נמוכות יותר  פלטפורמות המסחר הן הפתרון.
עם טכנולוגיה מובילה, מהירות גבוהה, גמישות מקיפה המותאמת לצרכי הסוחר ויציבות טובה ביותר, אין זה מפתיע מדוע סוחרים עוברים לפלטפורמות המסחר בלי היסוסים.
 
  
TradeMaven
פלטפורמת ה- TradeMaven היא ממשק המסחר באופציות האולטימטיבית. היא עוצבה לפתח את הכישורים של הסוחרים המתחילים, ולהעניק לסוחרים פעילים את היכולת לבצע את האמנות והמקצוע של המסחר האלקטרוני ביתרון ושליטה חסרי תקדים. כחלוצה בתחום המסחר האינטיליגנטי ובהיותה מחוייבת למצוינות, TradeMaven ממשיכה ליישם את מאפייני המסחר השימושיים והמועילים ביותר ובכך הופכת לפלטפורמת המסחר האחרונה שאי פעם תזדקק לה.

   לחץ לקבלת פרטים נוספים  |  לחץ לקבלת תעריפון


 


© EZ-Futures, Ltd.   |  info@ez-futures.com  

      כתב ויתור: קיים סיכון בלתי מבוטל במסחר באופציות עתידיות. ביצועי העבר אינם מעידים על תוצאות עתידיות.