דף הבית  פתיחת חשבון   
 
       
 

 


מסחר הוא מקצוע ברמת סיכון גבוהה 
המסחר בסחורות עתידיות כרוך ברמת סיכון גבוהה במיוחד, לצד הזדמנויות רווח. לפני שתחליטו להיכנס לשוק העתידיות, עליכם לזהות את יעדי ההשקעה שלכם, לצד רמת העמידות שלכם לסיכונים. אף פעם אל תשקיעו כסף שאינכם יכולים להרשות לעצמכם להפסיד. הסחר בעתידיות דרך האינטרנט כרוך בסיכון משמעותי, כולל בין היתר נפילת מערכות, תנודות חריפות במחירים ואבדן נזילות, כמו גם האפשרות לשינויים בתנאים הפוליטיים ו/או הכלכליים העלולים להשפיע באופן משמעותי על המחירים בשוק.
ניתן להשיג רמת מינוף גבוהה בשוק הסחורות העתידיות. המינוף פירושו שלתנודות שוק תיתכן השפעה דרמטית על הכספים שהפקדתם. הדבר עשוי לפעול נגדכם כמו גם לטובתכם. קיימת אפשרות שתספגו הפסד בשיעור כולל של סך הקרנות השוליות שהשקעתם, וכי תידרשו להפקיד כספים נוספים כדי לשמור על עמדתכם. אם החשבון שלכם סובל, בכל עת, ממחסור בשוליים או ש-EZ-Futures אינה בטוחה בגודל העמדה שקיבלתם על עצמכם, הרי ש-EZ-Futures שומרת לעצמה את הזכות, בכל עת ובלא התרעה מוקדמת, ובהתאם לגודל הערבות על ההפקדות בחשבונכם, לבטל מי מבין הוראותיכם התלויות ועומדות או את כולן, ולקזז על חשבון מי מבין העמדות הפתוחות בחשבונכם או כולן. אתם תהיו החייבים בגין כל הפסד או יתרה שלילית העלולים להיווצר כתוצאה מכך.

חברת ברוקרים של נכיון עמוק
EZ-Futures מיועדת לברוקר העצמאי, בעל ידע ויכולת לסחור בשוק העתידיות. סודות הסחר המוצלח הם יכולתו של הברוקר לגבש שיטת סחר שתניב תוצאות והמשמעת הנדרשת ליישומה. סחר בלא היכרות עם כללי השוק ותקנותיו, ובלא הבנה של תנודות המחירים, יניב הפסדים קשים. פירוש הדבר הוא ששומה עליכם ללמוד על עקרונות פיננסיים וכלכליים.  אם לא תבינו לעומק את עקרונות היסוד או אם אין לכם את הזמן או החשק לעקוב אחר המתרחש בשווקים ולהשגיח על חשבון ההשקעות שלכם בצורה סדירה, או אם פשוט לא נוח לכם להיות המנהלים היחידים של חשבונכם, סחר מקוון פשוט אינו מיועד בעבורכם. במקרה זה, הפתרון מבחינתכם יהיה לשכור את שירותיו של ברוקר במשרה מלאה, שיוכל לייעץ לכם ולהנחותכם בתבונה. EZ-Futures לעולם לא תייעץ ללקוח לקנות או למכור, או לו ייעוץ בנושאי מיסוי, משפט או חשבונאות. אם יש לכם שאלות כלשהן, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר מיידי.

קיים סיכון בלתי מבוטל במסחר באופציות עתידיות. ביצועי העבר אינם מעידים על תוצאות עתידיות.


© EZ-Futures, Ltd.   |  info@ez-futures.co.il  

      כתב ויתור: קיים סיכון בלתי מבוטל במסחר באופציות עתידיות. ביצועי העבר אינם מעידים על תוצאות עתידיות.