דף הבית  פתיחת חשבון   
 
       
 

כאשר EZ-Futures הוקמה, הקשבנו לדיעותיהם של סוחרים ותיקים וצעירים. הצרכים היו ברורים ולפיכך גם המודל העסקי של EZ-Futures היה ברור.
  • הגורם המרכזי שלגביו התעניינו הסוחרים היו העמלות. הם רצו שיעורי הנחה עמוקים בלי לפגוע באיכות השירות שלה הורגלו. 

תוך שימוש בטכנולוגיה מובילה וברמות נפח גדולות, לקוחותינו יכולים לחוות עסקאות מסחר סיבוביות בעבור $6.95 ,ללא מגבלות נפח. התעריפים מובילים את התעשייה ומאפשרים לסוחרים להגיע לפוטנציאל רווח גדול יותר.

  • הגורם שהוזכר כשני בחשיבותו היה האמינות ופלטפורמות המסחר המתקדמות.

EZ-Futures ענתה על צורך זה. המחקרים גילו שרוב הלקוחות שאינם מרוצים הגיעו מסוחרים שהשתמשו בפתרונות מסחר מובנים או מערכות הזמנות מבוססות רשת, שבהם חסרו מהירות ויעילות. EZ-Futures מציעה שתי פלטפורמות מובילות. בשתיהן נעשה שימוש נרחב על ידי מגזר רחב של סוחרים מקצועיים ברחבי העולם.הפלטפורמות מאפשרות ביצוע טרנזאקציות בלחיצת כפתור בפחות משניה אחת !!

מסחר עם EZ-Futures יאפשר לך להגיע לפוטנציאל הרווח שלך !!!
המסחר עצמו והשגת תוצאות הינם קשים דיים. דאגה לאמינות, תגובות איטיות ועמלות אינם צריכים להוות נושאים על סדר יומו של הסוחר.EZ-Futures מבינה זאת ולפיכך מספקת פתרונות במקום שחברות אחרות חלשות. הדבר מאפשר לסוחר למקד את כל תשומת ליבו במסחר, כך שמתאפשר לו להשיג את מלוא הפוטנציאל שלו בשוק.

פלטפורמות מסחר מובילות, תעריפי עמלות נמוכים, עם תכניות מסחר המציעות נפחים בלתי מוגבלים ואמינות מעולה הופכים זאת ברור מאליו מדוע EZ-Futures היא המובילה בתעשייה במתן מענה לסוחרים מסביב לעולם.


© EZ-Futures, Ltd.   |  info@ez-futures.co.il  

      כתב ויתור: קיים סיכון בלתי מבוטל במסחר באופציות עתידיות. ביצועי העבר אינם מעידים על תוצאות עתידיות.