דף הבית  פתיחת חשבון   
 
       
 

 באילו חברות אתם משתמשים כחברות סליקה?


EZ-Futures משתמשת בחברות TransAct Futures ,קבוצת   Rosenthal Collins ו- GNI כחברות הסליקה. השימוש בשלוש חברות מאפשר ל- EZ-Futures להציע מוצר עילית ללקוחותיה, המבוסס על צרכי הסוחרים הבסיסיים. החברות שבשימוש הינן המובילות בשוק ונמנות בין חברות הסליקה הטובות בעולם.


 

מדוע לסחור עם TransAct Futures ?
מטרתך כסוחר היא להרוויח כסף. חברת המסחר של צריכה להיות שותפה למטרה זו. על מנת להקל על קידום הצלחת המסחר שלך יש ליצור מקורות ולהתאים עדיפויות. להלן 3 סיבות מדוע לבחור ב- TransAct Futures כחברת המסחר האלקטרוני שלך:

 1. אנו מבינים יציבות. אינך צריך לוותר על אמינות על מנת להשיג תעריפים זולים יותר. TransAct Futures יוצרת פלטפורמות מסחר שעובדות. פיתוח פלטפורמת המסחר שלנו ה- TransActATtm נבדק במעבדה הטובה ביותר שיכולנו למצוא - חברת המסחר המקצועית שלנו בעצמה.

  • הסוחרים הקנייניים של TransAct Futures משתמשים בכספי החברה בכל יום, מפתחים ומשתמשים  ב- TransActATtm.
  • הסוחרים ב- TransActATtm מעדכנים אותנו בכל תחום בו נדרש פיתוח נוסף או פונקציונליות חדשה שעשויים לסייע להם להצלחה במסחר.
  • כחברה אנו מבצעים את השינויים המוצעים.
  • תכננו את TransActATtm להיות פלטפורמת המסחר בפוזיציות הטובה ביותר.

 2. אנו מבינים בתמיכה . TransAct Futures מספקת שירותי תמיכה מהירים, יעילים ואחראיים. אנו נוהגים לכנות את יכולת ה-"תמיכה בקריאה אחת" שלנו  TransAct Integrated Supporttm
  התמיכה שלנו תחסוך לך זמן, כסף ותסכול.

  • כאשר אתה פותח חשבון אצלנו, אתה מקבל מספר חינם להתקשרות לשירותי התמיכה המשולבים שלנו.
  • בין אם אתה מתקשר לפתור בעיה טכנולוגית או לדון בעניין הקשור למסחר, אתה תשוחח ישירות עם נציג יחיד אשר יספק תשובה לכל שאלותיך.
  • נציגי השירות שלנו הינם בעלי נסיון של שלש שנים לפחות.
  • נציג השירות הינו בד"כ חבר לשעבר בצוות הפיתוח שיצר את פלטפורמת המסחר הפעיל TransActATtm . בצוות התמיכה חברים סוחרים ומפתחי מערכת אחרים, כך שגם אם לאיש התמיכה אין תשובה (מה שבד"כ לא קורה) הרי שבמרחק צעדים ספורים יושב האיש עם המומחיות המתאימה.

 3. אנו מבינים בתמחור. היות ואנו מספקים שירותי סליקה בנוסף לפלטפורמת ה- TransActATtm הרי שמס' הגורמים המוסיפים לתמחור תהליך המסחר מצטמצם באופן ניכר.מבנה חברה זה  היוצר זרימה ופשטות תהליכים, מאפשר ל- TransAct Futuresלהציע עמלות נמוכות מאד.

  • אנו סוחרים אך ורק בשווקי אופציות אלקטרוניים, כך שביצועינו אינם תלויים באינטראקציה אנושית. כתוצאה מכך, TransAct Futures יכולה להציע עמלות מהנמוכות ביותר בתעשייה.
  • כסוחר פעיל אתה מקבל גישה ל- TransActATtm ללא תשלום. כאשר תפחית את עלויות התוכנה מהעמלות הנמוכות שלנו, תקבל מבנה עלויות בלתי מנוצח

 

 
אודות Rosenthal Collins Group, LLC
Rosenthal Collins Group, LLC ("RCG") היא a leading Futures Commission סוחרת מובילה בתחום העמלות לאופציות ("FCM") המציעה ביצוע, סליקה, תיווך, סחר חליפין, תוכניות ניהול לאופציות ושירותי מסחר אלקטרוניים לבסיס לקוחות גלובלי. RCG מחזיקה בשותפויות סליקה בכל שווקי האופציות העיקריים של ארה"ב ובידיה גישה לשווקי האופציות העולמיים דרך רשת של קשרים תואמים. חשוב יותר, זוהי ה-FCM היחידה שיוענק לה סטטוס של חברת סליקה מדרג 1 על ידי תאגיד הערבונות הממשלתי, דבר המציב אותה בין השמות הגדולים בוול סטריט במסחר באגרות חוב ממשלתיות. 

עם למעלה מ- 20000 חשבונות פעילים, חברתנו מסלקת למעלה מ-50 מליון חוזים בשנה. היא מדורגת באופן קבוע בין שלוש חברות הסליקה המובילות על ידי ה-Chicago Board Of Trade ובין חמש חברות הסליקה המובילות על ידי ה- Chicago Mercantile Exchange.

עם למעלה מ- 175 מיליון דולר בכספי לקוחות ולמעלה מ-50 מיליון דולר הון עצמי,  RCG היא ביןה- FCM העצמאיים הטובים ביותר. אנו גאים בחוזקנו הפיננסי ומזמינים אותך לצפות בהעתק עדכני של  דו"ח ביקורת פיננסי מאוחד.


  

מערכות דיווח מפורטות
לקוחות סוחרים מקבלים הצהרות חשבון יומיות וחודשיות מקיפות באמצעות הדואר האלקטרוני בסוף כל יום או חודש בין השעות  11:00pm and 1:00am central standard time. הדו"חות מתוכננים לספק אישורים מפורטים על טרנזאקציות יומיות וסיכומי חשבון חודשיים ידיותיים למשתמש.

 


© EZ-Futures, Ltd.   |  info@ez-futures.co.il  

      כתב ויתור: קיים סיכון בלתי מבוטל במסחר באופציות עתידיות. ביצועי העבר אינם מעידים על תוצאות עתידיות.