דף הבית   
 

 

       
 
לימוד הסוחר
דעות וסקירות

לחץ כאן לחזרה ל-
ez-futures.co.il

 


ברוך הבא לפרק ההדרכה.
פרק זה נועד לתת לסוחרים רעיונות חדשים ואסטרטגיות יישום למסחר מוצלח.  

מבולבל מהשוק?
כך רוב הסוחרים, לפחות עד שהם שהו מספיק זמן בניתוח השוק ובלימוד איך השוק פועל, ביחס לתאוות בצע ופחד. לקיצור פרק הזמן של ניסוי וטעייה, שעוברים על הסוחרים, המצליחים כמו גם הבלתי מצליחים, "שברנו" מערכת מסחר מצליחה בפרק ההדרכה ואנו מאפשרים לסוחר ללמוד מספר אבני יסוד למערכת מסחר מוצלחת.

 
דרושים סוחרים רציניים
קבלת ההחלטה ללמוד את הבסיסי התיאורטי והעקרונות של המסחר אינה דבר קל. רוב הסוחרים מגיעים לשוק עם תקוות לרווחים קלים ומהירים. ואכן, בעבר רבים הצליחו בכך. בשנים האחרונות, חל שינוי דרמטי במגמה זו, ולמעלה מ-90% מהסוחרים אשר הגיעו לשוק בגישה של רווחים מהירים הפסידו כספים וגילו שגישה זו הכזיבה אותם.

וישנם גם כאלו המעוניינים ללמוד, אבל מתוך המערכות המבלבלות שבהן משתמשות רוב החברות המלמדות, רק גוברים הבלבול והמבוכה היות ולא ניתן הידע וההבנה לגבי הגורמים המובילים להצלחה. מנסיוני, לסוחרים פעילים אשר לא למדו את עקרונות המסחר, יש סיכוי הנמוך מ- 5% להרוויח בשוק הפכפך.

מהו הפתרון? 
קבל החלטה שזהו הנתיב שבו אתה מתכוון לצעוד. קבל החלטה ללמוד את עקרונות השוק והתאוריות למסחר, לסחור על הנייר ורק אז להוסיף הון למסחר חי (אתה תלמד בהמשך מדוע מסחר על הנייר הוא עקרוני). אם אינך מעוניין להשקיע את הזמן הדרוש ללימוד עקרונות המפתח, אזי המלצתי לך היא לא לסחור באופציות. אנו מקדישים את זמננו ומאמצינו ליצירת סוחרים מצליחים ולא סוחרים ברי מזל. 

שאלה נפוצה הנשאלת היא כמה זמן יקח לראות תוצאות? 
תשובה פשוטה. ככל שתשקיע יותר זמן ומאמץ בלימודיך, וככל שתהיה יותר צנוע (בנכונותך להודות שמה שעשית נכשל) וככל שרצונך ללמוד משגיאותיך גדול יותר, כך יגיעו התוצאות במהירות גדולה יותר. אם אינך מוכן להודות בשגיאותיך ולראות את האמת מאחורי יישום שכשל, או שפשוט אינך מוכן להשקיע יותר מ- 10 דקות במאמץ ללמוד איך פועל השוק וכיצד לסחור, אזי סביר להניח שאינך עומד להצליח בשוק.

 


© 2003 EZ-Futures, Ltd.   |     info@ez-futures.co.il   |  

      כתב ויתור: קיים סיכון בלתי מבוטל במסחר באופציות עתידיות. ביצועי העבר אינם מעידים על תוצאות עתידיות.